Matexi Posadzki Dekoracyjne - Żywiczne i Cementowe
Kreujemy nowa jakość w zakresie wykonawstwa posadzek. Nasze realizacje zostały wykonane własnorecznie w technologii wypracowanej w czasie długoletniej praktyki. Na naszej stronie  zamiesciliśmy zdjęcia naszych realizacji bez podpierania się zdjeciami z obcych stron firm zachodnich. Unikalne posadzki wykonywane z najlepszych materiałów pozwalają nam sprostać każdemu założonemu projektowi. Posadzka biała nie żółknąca, połysk identyczny z lakierem na fortepianie, nieskończone możliwości używania dekorów zatapianych w transparentnych i uv- stabilnych materiałach, projektowanie posadzek o identycznym wyglądzie działających wewnątrz i na zewnątrz- to tylko kilka cech naszych rozwiązań. Jeżeli dołączymy do tego odporność na uderzenia, niska ścieralność i łatwość utrzymania czystości jesteśmy blisko ideału. Posadzka stała się elementem złożonej całości architektonicznej. Stwarza nieograniczone możliwości projektowania wnętrz w sklepach, rezydencjach, apartamentach, powierzchniach wystawienniczych, biurach i salonach. Możliwość wykonania ściany, szaf, regałów, półek w technologii identycznej jak posadzki to następna podpowiedź dla projektantów.
Możliwość wykonania schodów w pełnym połysku, ze struktura antypoślizgowa lub macie. Zabezpieczenie posadzki przed migrująca gumą i śladami po butach. Tworzenie eksluzywnych realizacji to nasz sposób na satysfakcje naszych zleceniodawców.
Wieloletnie doswiadczenie oraz najwyższej jakości materiały oddajemy do Państwa dyspozycji.
 
Rozwój firmy i stosowanych technologii:
 
1988 - założenie firmy,
1989 - wykorzystanie chemii wysokocząsteczkowej przy zabezpieczeniach konstrukcji stalowych,
1990 - rozpoczęcie napraw konstrukcji betonowych z wykorzystaniem materiałów PCC i ECC,
1994 - rozszerzenie działalności o wykonawstwo posadzek z żywic : parkingowe, magazynowe, chemoodporne, antyelektrostatyczne,
1995 - posadzki przemysłowe w technologii DST
1996 - pierwsze realizacje dekoracyjne,
od 1996 posadzki dekoracyjne i przemysłowe w zastosowaniach ekskluzywnych
 
 

Zarząd Matexi DecoFloor

Zapraszamy do współpracy i zapoznania sie z naszą ofertą.